Manuál

Editace lístku (vkládaní sortimentu)

Vysvětlení funkčnosti jednotlivých tlačítek menu na levé straně

Velikost
tímto tlačítkem změníte velikost lístku. Volit můžete mezi malým formátem A5, velkým formátem A4 (standardní list papíru) a skládaným lístkem.
Vhled a formátování
tímto tlačítkem se dostanete do nastavení vlastností položek zobrazených na lístku, jako je velikost písma názvu provozovny, kategorie, položky či mezery mezi řádky, ale i k navolení údajů, jenž NEchcete mít uvedeny na lístku a dokonce i ke změně pokladu na jiný. V základním nastavení se zobrazuje název provozovny, nahráli-li jste logo a chcete-li jej zobrazit, zaškrtněte nezobrazovat název a zobrazí se vám logo.

Na konci nastavení máte možnost centrálně změnit u všech položek objem velkého panáku z 0,04 l na 0,05 l či opačně a u celého sortimentu tvrdého alkoholu přidat nebo odebrat sloupec objem a cena u malého panáku.
Náhled v PDF
tlačítkem Náhled v PDF se vám zobrazí náhled vašeho lístku přímo v prohlížeči, podporuje-li tuto funkci a máte-li nainstalovaný odpovídající plug-in.
Uložit do PDF
tlačítkem Uložit do PDF vytvořený lístek uložíte ve formátu PDF kamkoliv na disk svého počítače v rozlišení 72dpi a s vodoznakem napojaky.cz.
Objednat tisk
chcete-li lístek vytisknout, stačí jen stisknout toto tlačítko, vyplnit a odeslat objednávkový formulář a do 7 dní vám přijdou lístky ZDARMA* či na dobírku za uvedenou cenu.
TIP! Chcete-li vyrobit lístky ve formátu A5 i A4 či určitý počet v laminu a určitý počet bez lamina, napište tento svůj požadavek do poznámky objednávce.

* Podmínkou výroby nápojových lístků zdarma je prodej základní sortimentu z portfolia produktů společnosti Stock Plzeň – Božkov, které se dozvíte od svého obchodního zástupce a současně odsouhlasení vaší objednávky z jeho strany.
Načíst obsah lístku z
tímto tlačítkem si načtete veškerý sortiment z již vámi vytvořeného lístku do nového. Vhodné zejména pro provozovatele, kteří mají více provozoven se stejným či velmi podobným sortimentem, aby nemuseli vyplňovat sortiment znovu, případně při stejném sortimentu, ale rozdílných letních a zimních cenách či změně formátu lístku, kdy se chcete k původnímu ještě vracet.
Smazat lístek
toto tlačítko navždy smaže lístek a již se k němu nebudete moct nikdy vrátit.
Uložit změny
pro dokončení lístku či před opuštěním editace je nutné lístek tímto tlačítkem uložit, jinak nebudou změny akceptovány. Důrazně doporučujeme ukládat lístek průběžně a od práce neodbíhat. Po době nečinnosti 60 minut vás systém z bezpečnostních důvodů automaticky odhlásí a o neuložená data přijdete, za což neneseme odpovědnost!

POZOR, pro zobrazení lístku musíte mít nainstalovaný prohlížeč PDF dokumentů, např. Adobe Reader, který si zdarma stáhnete ZDE

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
 Pracuji...